TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİNDE ŞOK KAMPANYALAR BU YAZ SİNEKLER KEYFİNİZİ BOZAMAYACAK  !
STOR SİNEKLİK MENTEŞELİ SİNEKLİK VE PANJUR SİSTEMLERİ

0

Motorlu Panjur

Sineklik

otomatik sineklik panjur

Kimler Online

Şu anda 4 ziyaretçi çevrimiçi

PANJUR FİYATLARI - PANJUR M2 BİRİM FİYATLARI MOTORLU PANJUR

Panjur yapılacak doğramanın veya alanın ölçüsü en ve boy olarak alınır ,boy ölçüsüne 90 cm ilave edilir, yapılacak alanın metre karesini bulmak için ; en ve boy çarpılır Neden boy ölçüsüne 90 cm ilave edilir ? ; çünkü üst kısımda bulunan ve paletlerin toplandığı kutunun ölçüye dahil edilmesi gerekir .İşte o ilave bu nedenle konulur. Bulunan Metre kare şu anki fiyatımızla çarpılır toplam fiyat çıkmış olur. Ödeme şekli nasıldır ? Ödeme %50 malzeme avansı olarak alınır ve kalan bakiye montaj teslimi tahsil edilir. Vade olmaz mı ? Olur ,olur ama alüminyum( metal ) piyasası genel olarak peşin olarak çalıştığı için biz de peşin ödeme şartlarında çalışmaktayız 1 ayı geçen ödemelerden vade farkı alınmaktadır . Yapılan işin garantisi süresi ne kadardır 2 yıldır ve buna servis ve bakımda dahildir, Şu anki İpli Panjurlarda metre kare fiyatları :  90 TL + KDV ..Kesinlikle bu fiyat en alt rakamdır ,Çünkü bu fiyat yapılan işin ve malzemenin kalitesini düşürmemiz için çekilen en son yerdir, yapılacak ve yapılan daha alt rakamlar kesinlikle kalite sorunu yaratır
Motorlu Panjur Fiyatları ise yaklaşık : 200 - 250 TL ARASINDADIR. PANJURLAR VARDIR

Gerektiğinde güneşi ve rüzgârı önlemeye, ışığı azaltmaya yarayan panjur, günümüzde sık yaşanan hırszlık sorunlarını önlemeye yarayan açılır kapanır, tahtadan, pvc ve plastikten ve/veya metal gereçlerden yapılmış, pencerelere hatta balkon kapıları üzerine takılan kapatma düzeneğine panjur denir.


Panjur Sistemleri 
Panjur Sistemleri evinizde işlevsel bir bütünlük ve estetik sağlamakta olup; güvenlik, ısı tasarrufu ve azami sızdırmazlık ile panjur sistemleri artık her ev için bir gereksinim olmuştur

Otomatik Panjur : 
Otomatik Panjur normal panjur gibi güvenlik, ısı tasarrufu sağlarken aynı zamanda talebe göre ekleencek özellikler ile de kullanım kolaylığı için de otomatik panjur tipine çevrilmektedir.

Alüminyum Panjur Alüminyum Panjur en çok bilinen Panjur türlerindendir. Uygulandığı mekanlarda güneş ışınları, yağmur, rüzgar gibi iklim şartlarına karşı korumakla beraber içerdiği poliüretan ile de ses ve ısı izolasyonu sağlar.Panjur KepenkPanjur Kepenk alüminyum tipi ile konutlarınızı hırsız, güneş, kar, yağmur, rüzgar gibi etmenlere karşı koruyarak güvenlik sağlarken, havalandırma ve ışığı istenen oranda içeri alma ayrıcalığı ile de ferah mekanlar sağlar.PVC PanjurPVC Panjur panjur sistemleri nin farklı bir seçeneği olup pencere ve kapılar için uygulanabilmektedir.Plastik PanjurKonutlarınızı iklim şartlarından korurken Plastik Panjur içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Motorlu Panjur SistemleriGelişen teknoloji sayesinde panjur larda değişikliğe uğramıştır. Bu sayede Panjur larınız açılıp kapanırken sizlere kolaylık sağlama amacıyla motorlar eklenmiştir. Bir düğme ile açıp kapatabileceğiniz Motorlu Panjur Sistemleri nizi, en iyi malzeme en kaliteli uygulama ile sizlere sunmaktayız.